Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulgarian Elite Duelists

This is the official forum of The Bulgarian Elite Duelists (BED) guild.Exclusivly related to Duels.com! After the long trip from Phyrra... enjoy :)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Zatvarqne na Foruma
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 12:06 am by Lacrima Pura

» Турнири на Гилдията
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:08 pm by Kykep

» към асасините
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeНед Май 31, 2009 11:24 am by Jayna

» Noble Set V
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeНед Май 24, 2009 4:57 pm by sexyduelist

» Световно Дуелс Първенство 2оо9 !!!
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:10 pm by sexyduelist

» подкрепяме ли се
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeПон Май 18, 2009 9:19 pm by sexyduelist

» Разузнаване на противника.
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:56 am by Lacrima Pura

» WDC Епични Битки !!!
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:53 am by Lacrima Pura

» Сложи любимия си/специфичния/примерния/стратегическия/кофти дуела ТУК!
Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 10:40 pm by Kykep

Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене

 

 Ускорители на опит или Xp Boosts

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Lacrima Pura
Admin
Admin
Lacrima Pura


Брой мнения : 148
Age : 35
Registration date : 30.12.2008

Ускорители на опит или Xp Boosts Empty
ПисанеЗаглавие: Ускорители на опит или Xp Boosts   Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 6:33 pm

Имам въпрос относно тези буустове... И имайки предвид разпродажбата им на Loot off-а, предполагам, че мн от вас са се сдобили с такива; Ако ли не ,предполагам ,че все някой ги е ползвал преди и така: Колко е дълъг периодът им на действие? И: Променя ли се той, ако си използвал повече от един ускорител?
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/lacrimapura
Kykep
фанатик
фанатик
Kykep


Брой мнения : 82
Age : 34
Registration date : 09.02.2009

Ускорители на опит или Xp Boosts Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ускорители на опит или Xp Boosts   Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 7:50 pm

Значи с помоща на ускорител 40% от четвъртия loot off качих 45 лвл за няколко дена само със Quick Duel дава средно по 1200 опит при първи дуел. До момента все още ми седи ускорителя, неможеш да вземеш 2 наведнъж (грешка, която направих при третия loot off) в случая бяха 20% или 40% от 3ти и 4ти надявам се да бях полезен. Wink
Върнете се в началото Go down
Lacrima Pura
Admin
Admin
Lacrima Pura


Брой мнения : 148
Age : 35
Registration date : 30.12.2008

Ускорители на опит или Xp Boosts Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ускорители на опит или Xp Boosts   Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 3:14 pm

аз на последния луут оф взех 3 х10%... и се 1удех кога ще изтекат... но днес, повече от седмица и нещо след луута, като че ли ми дава най-много от когато и да било... нз... странна работа...
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/lacrimapura
bezgrijen
драскач
драскач
avatar


Брой мнения : 26
Age : 43
Registration date : 31.12.2008

Ускорители на опит или Xp Boosts Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ускорители на опит или Xp Boosts   Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:11 pm

аз имам на bezgrijno momche +30% boostие супер за два дена качих от 43 до 45 много яко ама след това няма за какво да се ползват Smile и до момента имам 30% boost


Последната промяна е направена от Lacrima Pura на Чет Мар 19, 2009 10:44 am; мнението е било променяно общо 1 път (Reason for editing : моля, пишете на кирилица)
Върнете се в началото Go down
http://myspace.com/bezgrijen
Kykep
фанатик
фанатик
Kykep


Брой мнения : 82
Age : 34
Registration date : 09.02.2009

Ускорители на опит или Xp Boosts Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ускорители на опит или Xp Boosts   Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitimeСря Фев 11, 2009 8:30 pm

Имам чувството, че са увеличили експито нещо кат се бия и кат ме тресне някои под 45 лвл му дава адски много съмнява ме всички да са успели да се налеят с милион ускорители Suspect ninja
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ускорители на опит или Xp Boosts Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ускорители на опит или Xp Boosts   Ускорители на опит или Xp Boosts Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ускорители на опит или Xp Boosts
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bulgarian Elite Duelists  :: Общи дискусии-
Идете на: