Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Добре дошли във форума на "the B.E.D. guild"!
На тези които все още не са регистрирани... Какво чакате?!
А на старите познати... Добре дошли отново! Smile
Bulgarian Elite Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bulgarian Elite Duelists

This is the official forum of The Bulgarian Elite Duelists (BED) guild.Exclusivly related to Duels.com! After the long trip from Phyrra... enjoy :)
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Latest topics
» Zatvarqne na Foruma
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 12:06 am by Lacrima Pura

» Турнири на Гилдията
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeНед Май 31, 2009 9:08 pm by Kykep

» към асасините
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeНед Май 31, 2009 11:24 am by Jayna

» Noble Set V
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeНед Май 24, 2009 4:57 pm by sexyduelist

» Световно Дуелс Първенство 2оо9 !!!
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeНед Май 24, 2009 1:10 pm by sexyduelist

» подкрепяме ли се
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeПон Май 18, 2009 9:19 pm by sexyduelist

» Разузнаване на противника.
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:56 am by Lacrima Pura

» WDC Епични Битки !!!
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeНед Май 17, 2009 2:53 am by Lacrima Pura

» Сложи любимия си/специфичния/примерния/стратегическия/кофти дуела ТУК!
когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeСъб Май 16, 2009 10:40 pm by Kykep

Poll
Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене

 

 когато гръм удари ( или когато няма duels)

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
haohmaru
от дъжд на вятър...
от дъжд на вятър...
haohmaru


Брой мнения : 10
Age : 43
Registration date : 15.02.2009

когато гръм удари ( или когато няма duels) Empty
ПисанеЗаглавие: когато гръм удари ( или когато няма duels)   когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeПет Фев 20, 2009 3:45 pm

Ами вие какво правите когато сте се прибрали премръзнали от студ, с мокри крака и вкочанени пръсти и единствената мисъл която ви е крепяла през половин часовия преход в бедственото положение навън е била - " ей сега като седна пред компа и ще ги изкъртя с онова дето ми се падна снощи" и НЯМА ИНТЕРНЕТ?!
За трети път обикалям из стаята, печката бумти но ми е студено, не отдавна съм на топло, студено ми е от вътре. Онези шибаняци (нет доставчика) няма да си мръднат пръста да доидат да видят що нямам нет, а ако още веднъж им се обадя ще кажа че имат бомба в офиса! Мисля че съм готов да измина още веднъж онези 30 мин до офиса им но там има доста от тях а аз имам само нож (+10 критикъл, подарък от един приятел) и знам че и тези мои усилия ще бъдат напразни...
А МИ СЕ ЦЪКА ТА ДВЕ НЕ ВИЖДАМ!
ПС: До каква степен сте абстинентни към duels ?
Върнете се в началото Go down
Kykep
фанатик
фанатик
Kykep


Брой мнения : 82
Age : 34
Registration date : 09.02.2009

когато гръм удари ( или когато няма duels) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато гръм удари ( или когато няма duels)   когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeПет Фев 20, 2009 4:38 pm

Аз нямам проблеми с Мегалан cheers и дуелса ме нервира щото нищо не пуска Wink
Върнете се в началото Go down
Jayna
фанатик
фанатик
Jayna


Брой мнения : 112
Registration date : 03.01.2009

когато гръм удари ( или когато няма duels) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато гръм удари ( или когато няма duels)   когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeПет Фев 20, 2009 6:27 pm

Хахаххаха имаме си хеви адиктед на дуели в гилдията Smile Аз само някой път ме хваща музата да играя по много, иначе напоследък само трейдвам и малко в ладера.
Върнете се в началото Go down
Ninjalko
фанатик
фанатик
Ninjalko


Брой мнения : 74
Age : 40
Registration date : 03.01.2009

когато гръм удари ( или когато няма duels) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато гръм удари ( или когато няма duels)   когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 2:34 pm

MEGALAN RULES affraid
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





когато гръм удари ( или когато няма duels) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: когато гръм удари ( или когато няма duels)   когато гръм удари ( или когато няма duels) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
когато гръм удари ( или когато няма duels)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Duels Core Set VI

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Bulgarian Elite Duelists  :: Лафче-
Идете на: